دریافت فرم و مدارک ثبت‌نام و آیین‌نامه آموزشی

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در سمینارها و دوره‌های آموزشی مجموعه ما

 1. فرم ثبت‌نام تکمیل شده (به صورت حضوری، دورنگار یا خرید آنلاین)
 2. کپی شناسنامه
 3. کپی پشت و روی کارت ملی
 4. در صورت استفاده از تخفیف‌های خاص یا شرایط ویژه ثبت‌نام، اصل معرفی‌نامه یا کپی از مدرک مربوطه
 5. دو قطعه عکس رنگی سه در چهار زمینه سفید پشت‌نویسی شده با رعایت شئونات اسلامی
 6. اصل فیش واریزی یا برگه رسید کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی
 7. اصل چک به تاریخ تعیین شده در جدول دوره‌ها (در صورت استفاده از روش پرداخت اقساطی)

مراحل ثبت‌نام در سمینارها و دوره‌های آموزشی
ثبت‌نام در سمینارها و دوره‌های آموزشی مجموعه ما به چند روش امکان‌پذیر است که بخش «روش‌های ثبت‌نام در سمینارها و دوره‌ها» به صورت گام به گام آمده است. دانش‌پژوهان گرامی می‌توانند متناسب با شرایط خود بهترین و مناسب‌ترین روش را انتخاب نموده و مطابق با آن برای ثبت‌نام در سمینارها و دوره‌های آموزشی مجموعه ما اقدام نمایند.

تذکر بسیار مهم: ثبت‌نام در هر یک از سمینارها و دوره‌های آموزشی مجموعه ما به منزله پذیرش بی‌قید و شرط تمامی موارد مندرج در آیین‌نامه آموزشی مجموعه می‌باشد که هدف آن صرفا دقت، سرعت، نظم و ارائه خدمات باکیفیت است. لذا خواهشمند است به منظور مشارکت و یاری هرچه بیشتر همکاران ما در مجموعه، حتما این آیین‌نامه را مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.

دانلود فایل آیین‌نامه آموزشی به صورت فایل PDF

آیین‌نامه آموزشی

 1. جهت قطعی شدن ثبت‌نام در هر یک از سمینارها / دوره‌های آموزشی، ارائه مدارک ثبت‌نام به شرح ذیل الزامی است و در صورت عدم ارائه هر یک از موارد ذیل ثبت‌نام قطعی نبوده و مسئولیت تمامی مشکلات احتمالی ناشی از آن تماما بر عهده دانش‌پژوه خواهد بود. مدارک ثبت‌نام عبارتند از:
  فرم ثبت‌نام تکمیل و امضا شده / کپی شناسنامه / کپی پشت و روی کارت ملی / در صورت استفاده از تخفیف‌های خاص یا شرایط ویژه ثبت‌نام، اصل نامه یا کپی مدرک مربوطه / دو قطعه عکس رنگی سه در چهار با زمینه سفید و پشت‌نویسی شده با رعایت شئونات اسلامی / اصل فیش واریزی یا برگه رسید کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی
 2. در صورتی که دانش‌پژوه نیازمند صورت‌حساب جهت به ارائه به سازمان یا شرکت خود باشد، می‌بایست پیش از ثبت‌نام، درخواست خود را به صورت مکتوب به واحد آموزش مجموعه ارائه نماید تا اقدام لازم در این زمینه صورت پذیرد. بدیهی است که در صورت عدم رعایت این نکته و ثبت‌نام به صورت آنلاین، از راه دور یا …، امکان ارائه صورت‌حساب سازمانی به دانش‌پژوه میسر نخواهد بود.
 3. توجه نمایید که دو قطعه عکس رنگی سه در چهار با زمینه سفید به عنوان یکی از مدارک ثبت‌نام در دوره می‌باشد و تاییدیه پایان دوره صرفا برای دانش‌پژوهانی صادر خواهد شد که عکس خود را به همراه مدارک تحویل داده باشند و در صورت عدم ارائه عکس در هنگام ثبت‌نام یا ارائه آن بعد از برگزاری کلاس، مجموعه در خصوص تاخیرهای احتمالی و یا مشکلاتی که در زمینه تاییدیه پایان دوره ممکن است برای دانش‌پژوه ایجاد شود، مسئولیتی نخواهد داشت.
 4. با توجه به حجم بالای اسناد، مدارک و عکس‌های دانش‌پژوهان، پشت‌نویسی کردن عکس‌ها توسط دانش‌پژوه الزامی است. بدیهی است در صورت عدم رعایت این نکته، هرگونه خطای احتمالی و مشکلاتی که ممکن است در خصوص تاییدیه پایان دوره یا غیره به واسطه آن پیش می‌آید تماما بر عهده دانش‌پژوه خواهد بود.
 5. آخرین مهلت ثبت‌نام در هر یک از سمینارها و دوره‌های آموزشی مجموعه ۳ روز پیش از تاریخ برگزاری دوره می‌باشد. ثبت‌نام در روز برگزاری کلاس یا پیش از شروع کلاس نیز امکان‌پذیر است اما از آنجایی که تمامی بسته‌های آموزشی و جزوات مربوط به دوره، پیش از شروع کلاس و به تعداد دانش‌پژوهان آماده می‌شود، در صورت ثبت‌نام در فاصله یک روز مانده برگزاری کلاس، روز برگزاری یا پیش از شروع کلاس، امکان ارائه بسته جامع آموزشی و جزوات مربوط در حین کلاس به دانش‌پژوه میسر نخواهد بود و دانش‌پژوه می‌تواند یک هفته بعد از برگزاری کلاس جهت دریافت جزوه و بسته جامع آموزشی خود به مجموعه مراجعه نماید و یا به درخواست ایشان و با هزینه شخصی، جزوه و بسته آموزشی توسط پیک یا پست برای ایشان ارسال می‌شود.
 6. شرکت در برخی از سمینارها / دوره‌های آموزشی مستلزم پیش‌نیازهایی است که در کاتالوگ و جدول سمینارها و دوره‌های مجموعه مشخص شده است. رعایت این پیش‌نیازها طبق چارت ارائه شده الزامی است اما دانش‌پژوهان محترم می‌توانند با مسئولیت خود و بدون رعایت پیش‌نیازها در هر یک از دوره‌های مورد نظر شرکت نمایند.
 7. پس از ثبت‌نام در دوره «رزرو کردن کلاس برای دوره آتی» یا «جابه‌جا کردن کلاس با کلاسی دیگر با همان کد یا کد دیگر» صرفا تا یک هفته پیش از زمان برگزاری دوره و صرفا با درخواست مکتوب دانش‌پژوه و در صورت تایید مسئول ثبت‌نام مجموعه امکان‌پذیر است و پس از مدت یاد شده یا در صورت بررسی و عدم تایید مسئول ثبت‌نام مجموعه، این امر تحت هیچ شرایطی امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا دانش‌پژوه می‌بایست در انتخاب برنامه زمانی خود حداکثر دقت را به عمل آورد.
 8. «انصراف از شرکت در دوره و عودت شهریه پرداختی» تا بیست روز پیش از زمان برگزاری دوره با درخواست مکتوب دانش‌پژوه بدون کسر هیچ‌گونه هزینه‌ای امکان‌پذیر خواهد بود.
 9. «انصراف از شرکت در دوره و عودت شهریه پرداختی» تا ده روز پیش از تاریخ برگزاری و با درخواست مکتوب دانش‌پژوه و با کسر ۳۰ درصد شهریه پرداختی امکان‌پذیر خواهد بود و انصراف پس از زمان مذکور، تحت هیچ شرایطی به منزله استرداد شهریه نخواهد بود.
 10. «انصراف از حضور در دوره» صرفا تحت شرایط ردیف ۸ و ۹ این آیین‌نامه امکان‌پذیر بوده و خارج از این چهارچوب، انصراف به منزله استرداد شهریه نمی‌باشد و فقط در صورتی که دوره حداکثر تا ۴۵ روز بعد از زمان‌بندی اعلام شده برگزار نشود، امکان انصراف از دوره با درخواست مکتوب دانش‌پژوه و بدون کسر هیچ‌گونه هزینه‌ای میسر خواهد بود.
 11. برای همراهی هرچه بیشتر با شرایط دانش‌پژوهانی که به هر دلیلی پس از ثبت‌نام در دوره، امکان انصراف از دوره (طبق آیین‌نامه آموزشی) و حضور در سمینار یا دوره (طبق جدول زمانی اعلام شده) را ندارند، امکان ثبت‌نام در یکی از دوره‌های آتی با پرداخت ۵۰ درصد شهریه دوره وجود خواهد داشت که بدین منظور ارائه درخواست مکتوب دانش‌پژوه در این خصوص الزامی است.
 12. در صورت نیاز به برگزاری کلاس جبرانی، مجموعه در تعیین روز و ساعت کلاس بر اساس شرایط مقتضی اختیار کامل دارد.
 13. تمامی اطلاع‌رسانی‌های واحد آموزش مجموعه در هر زمینه‌ای صرفا به این دو شیوه انجام خواهد گرفت:روش اول – از طریق وب‌سایت رسمی مجموعه
  روش دوم – از طریق سامانه پیامک مجموعه: با توجه به فعال بودن سامانه پیامک مجموعه،‌ تمامی اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با سمینارها و دوره‌ها علاوه بر وب‌سایت مجموعه، صرفا از طریق پیامک انجام می‌گیرد. لذا اعلام شماره تلفن همراه فعال با قابلیت دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در فرم ثبت‌نام الزامی است. بدیهی است در صورت عدم رعایت این مطلب مجموعه مسئولیتی در خصوص مشکلات احتمالی اطلاع‌رسانی در خصوص کنسلی کلاس، تغییر ساعت کلاس و … نخواهد داشت.
 14. جهت دریافت تاییدیه پایان دوره مجموعه، حضور در حداقل سه‌چهارم مدت دوره، شرکت در ارزیابی پایان دوره و کسب حدنصاب قبولی در آزمون پایان دوره (حداقل هفتاد درصد) الزامی می‌باشد و در صورت عدم تحقق هر یک از سه مورد یاد شده، تاییدیه پایان دوره برای دانش‌پژوه صادر نخواهد شد.
 15. برای دانش‌پژوهانی که مدت حضور ایشان در دوره به هر دلیلی کمتر از سه‌چهارم مدت استاندارد دوره بوده است، در صورت تمایل به دریافت تاییدیه پایان دوره، امکان ثبت‌نام در یکی از دوره‌های آتی با پرداخت ۵۰ درصد شهریه دوره وجود خواهد داشت که بدین منظور ارائه درخواست مکتوب دانش‌پژوه در این خصوص الزامی است.
 16. برای دانش‌پژوهانی که مدت حضور ایشان در دوره کافی بوده است اما در ارزیابی پایانی موفق به کسب حدنصاب قبولی هفتاد درصد نشده‌اند، فقط یک بار امکان آزمون مجدد و شرکت در آزمون دوره آتی با پرداخت ۱۰ درصد شهریه مصوب دوره طبق جدول پرداخت شهریه مجموعه (بدون احتساب تخفیف) وجود خواهد داشت و پس از آزمون مرتبه دوم، دریافت تاییدیه پایان دوره صرفا با ثبت‌نام و حضور مجدد در دوره آموزشی امکان‌پذیر خواهد بود.
 17. به استثنای تاییدیه‌های پایان دوره خاص که با درخواست دانش‌پژوه صادر می‌شود و یا اطلاع‌رسانی آن از طریق جدول دوره‌ها انجام می‌گیرد، صدور تاییدیه پایانی شرکت در سمینارها و دوره‌های مجموعه ما، بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی انجام می‌شود، اما در صورتی که دانش‌پژوه، به هر دلیلی نیازمند صدور تاییدیه المثنی باشد یا نیازمند صدور تاییدیه پایانی دوره‌های جامع به صورت مجزا باشد، هزینه صدور تاییدیه جدید بر مبنای ۱۰ درصد شهریه مصوب دوره طبق جدول پرداخت شهریه مجموعه (بدون احتساب تخفیف) محاسبه شده و از وی دریافت می‌شود.
 18. تمامی تاییدیه‌ها پس از اتمام دوره و آماده‌سازی، حداکثر تا ۲۰ روز کاری پس از تاریخ برگزاری دوره با استفاده از سیستم مکانیزه مجموعه به صورت خودکار، از طریق پست سفارشی به صورت رایگان به آدرس پستی و کد پستی ده رقمی که دانش‌پژوه در هنگام ثبت‌نام در فرم ثبت‌نام خود درج نموده است ارسال می‌شود. دانش‌پژوهان گرامی جهت استفاده از این خدمت، ضروری است در هنگام ثبت‌نام، آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی ده رقمی در فرم ثبت‌نام درج شود و در صورت عدم حضور دریافت‌کننده یا عدم درج کد پستی ده رقمی مسئولیت مشکلات احتمالی بعدی بر عهده دانش‌پژوه خواهد بود و تمامی هزینه‌های مربوط به آماده‌سازی و ارسال مجدد تاییدیه بر عهده دانش‌پژوه خواهد بود.
 19. دانش‌پژوهانی که به صورت اقساطی در سمینارها و دوره‌های مجموعه ما ثبت‌نام نموده‌اند، تا پرداخت آخرین قسط سمینار یا دوره و تسویه حساب کامل، امکان دریافت تاییدیه پایان دوره را ندارند و به محض پرداخت آخرین قسط، تاییدیه پایان دوره از طریق سیستم پست سفارشی برای ایشان ارسال می‌شود.
 20. کلیه دانش‌پژوهان ملزم به رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی و ضوابط اداری مجموعه می‌باشند.