ثبت‌نام از راه دور (از طریق دورنگار یا ایمیل)

ثبت‌نام از راه دور،‌ روشی برای تمامی افرادی است که در دنیای سریع و شلوغ امروز به دلیل مشغله کاری یا به دلیل دوری راه امکان ثبت‌نام حضوری را ندارند.ثبت‌نام از راه دور، روشی سریع و مطمئن برای صرفه‌جویی هرچه بیشتر در زمان است.

مراحل ثبت‌نام از راه دور عبارتند از:

 1. اعلام مشخصات فردی به واحد آموزش از طریق تماس تلفنی (۰۲۱۸۶۰۲۰۱۱۴)، ارسال دورنگار (۰۲۱۸۸۴۴۶۳۸۱) یا ارسال ایمیل (info@hvachouse.ir)
 2. پرداخت هزینه دوره آموزشی به صورت واریز به درگاه مستقیم پرداخت اینترنتی ما* یا واریز به حساب** (در صورت استفاده از شرایط ثبت‌نام اقساطی، مبلغ نقدی طبق جدول واریز شود و روز حضور در کلاس، اصل چک صادر شده با تاریخ‌های مشخص‌شده در جدول دوره‌ها به مسئول آموزش تحویل و رسید دریافت شود.)* برای ورود مستقیم به درگاه پرداخت اینترنتی مجموعه ما می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

  https://idpay.ir/roshanapub

  ** جهت دریافت مشخصات حساب جهت واریز هزینه ثبت‌نام می‌توانید در ساعات اداری (روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰) با دفتر مجموعه تماس گرفته (۰۲۱۸۶۰۲۰۱۱۴) و یا واژه hesab یا حساب را به سامانه پیامک ۱۰۰۰۶۶۴۲۲۱۲۲ ارسال نمایید.

 3. تماس با واحد آموزش در ساعات اداری (روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰)، اعلام شماره رهگیری واریزی و دریافت تاییدیه ثبت‌نام به صورت تلفنی
 4. روز حضور در کلاس:
 • تحویل مدارک ثبت‌نام شامل: فرم تکمیل شده، کپی شناسنامه و کپی کارت ملی
 • تحویل دو قطعه عکس رنگی سه در چهار با زمینه سفید پشت‌نویسی شده به مسئول ثبت‌نام مجموعه
 • در صورت استفاده از تخفیف‌های خاص یا شرایط ویژه ثبت‌نام کپی از نامه یا مدرک مربوطه
 • تحویل اصل فیش واریزی یا رسید پرداخت وجه به مسئول آموزش
 • در صورت ثبت‌نام اقساطی، تحویل اصل چک صادر شده با تاریخ‌های مشخص‌شده در جدول دوره‌ها به مسئول آموزش تحویل و دریافت رسید