شما امکان دسترسی به تالار گفتگوی سایت را ندارید

دسترسی به تالارهای گفتگوی سایت تنها برای دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی امکان‌پذیر است.

تالار گفتگوی سایت به منظور بحث و تبادل نظر درباره مباحث فنی و دوره‌های آموزشی و رفع اشکال دوره‌های آموزشی ارتباط با اساتید دوره‌های ما راه‌اندازی شده است.

برای دسترسی دائمی به تالار گفتگوی سایت می‌توانید:

  • در صورتی که پیش از این حداقل در یکی از دوره‌های آموزشی مجموعه ما شرکت نموده‌اید، می‌توانید از قسمت عضویت در سایت و ورود به ناحیه کاربری در سایت عضو شوید و برای فعال‌سازی سطح دسترسی ویژه دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی در ساعات اداری با شماره‌های واحد آموزش مجموعه ۸۶۰۲۰۱۱۴-۰۲۱ یا ۸۶۰۲۰۱۷۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید یا درخواست فعال‌سازی خود را به همراه نام کاربری به آدرس ایمیل info@roshanapub.ir ارسال نمایید تا درخواست شما توسط واحد آموزش بررسی و دسترسی شما در مدت زمان کوتاهی فعال شود.
  • در صورتی که دانش‌پژوه دوره‌های ما نیستید می‌توانید با خرید اشتراک ویژه دسترسی به خدمات دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی به صورت دائمی به این خدمات دسترسی پیدا کنید. به این منظور کافی است:

(۱) ابتدا از قسمت عضویت در سایت و ورود به ناحیه کاربری در سایت عضو شوید.

(۲) با کلیک روی لینک زیر به فروشگاه اینترنتی سایت وارد شده و اشتراک ویژه دسترسی به خدمات دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی را خریداری نمایید.

خرید اشتراک ویژه دسترسی به خدمات دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی

(۳) در پایان برای فعال‌سازی سطح دسترسی ویژه دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی در ساعات اداری با شماره‌های واحد آموزش مجموعه ۸۶۰۲۰۱۱۴-۰۲۱ یا ۸۶۰۲۰۱۷۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید یا درخواست فعال‌سازی خود را به همراه نام کاربری به آدرس ایمیل info@roshanapub.ir ارسال نمایید تا درخواست شما توسط واحد آموزش بررسی و دسترسی شما در مدت زمان کوتاهی فعال شود.

در حال حاضر سه تالار گفتگو در سایت فعال است:

  • تالار گفتگوی دوره‌های آموزشی مجموعه خانه تاسیسات: این تالار گفتگو به منظور بحث، تبادل نظر، رفع اشکال و ارتباط دانش‌پژوهان پیشین ما با یکدیگر و اساتید راه‌اندازی شده است و به منظور بهره‌روی هرچه بهتر، ضروری است دانش‌پژوهان گرامی، سوالات خود را متناسب با سرفصل آموزشی هر یک از دوره‌ها در تالار گفتگوی مربوطه مطرح نمایند. اساتید و دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی، دسترسی کامل از جمله پرسش و پاسخ و اضافه کردن موضوع را در این تالار دارند.
  • بانک اطلاعاتی فایل‌ها و مطالب آموزشی دوره‌ها: این تالار برای دسترسی دانش‌پژوهان به فایل‌ها و مطالب آموزشی دوره‌ها ایجاد شده است و اساتید دوره‌های ما از این پس تمامی فایل‌های کمک‌آموزشی موردنیاز دانش‌پژوهان را متناسب با کد دوره مربوطه در این تالار قرار می‌دهند. مطالب این تالار صرفا قابل رویت و دانلود است و امکان حذف و اضافه در آن وجود ندارد.
  • کتاب‌ها، نرم‌افزارها و منابع مفید، آموزشی و کاربردی: این تالار گفتگو برای معرفی کتاب‌ها، نرم‌افزارها و منابع مفید، آموزشی و کاربردی ایجاد شده است. دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی، دسترسی کامل از جمله اضافه کردن موضوع را در این تالار دارند و می‌توانند منابع مفید آموزشی و کاربردی را جهت رویت و دانلود تمامی اعضا در این بخش قرار دهند.