بنگاه کاریابی خانه تاسیسات

بنگاه کاریابی خانه تاسیسات خدمتی دیگر از مجموعه خانه تاسیسات برای تمامی تاسیساتی‌هایی است که به دنبال کار یا در جستجوی نیروی کار هستند و برای دو گروه هدف زیر به صورت کاملا رایگان قابل استفاده است:

  • دانش‌پژوهانی که پیش از این در دوره‌های آموزشی ما شرکت نموده‌اند و جویای کار هستند:

اگر پیش از این در دوره‌های آموزشی مجموعه خانه تاسیسات شرکت نموده‌اید و جویای کار هستید، می‌توانید رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل info@hvachouse.ir ارسال نمایید تا مشخصات شما در بنگاه کاریابی خانه تاسیسات درج شود و به محض درخواست از جانب کارفرمایان برای مصاحبه شغلی معرفی شوید. حتما در متن ایمیل خود ذکر نمایید که رزومه را به منظور درج در بنگاه کاریابی خانه تاسیسات ارسال نموده‌اید.

  • کارفرمایان محترمی که به دنبال نیروی کار آموزش‌دیده هستند:

کارفرمایان محترمی که به دنبال نیروی کار آموزش‌دیده هستند می‌توانند با استفاده از این بخش از میان افرادی که در خانه تاسیسات آموزش دیده‌اند و مشخصات خود را برای بنگاه کاریابی ما ارسال نموده‌اند، افراد واجد شرایط را پیدا نموده و نیروی انسانی خود را تامین کنند. به این منظور کافی است تا مشخصات نیروی کار موردنظر خود را به صورت تلفنی (۰۲۱۸۶۰۲۰۱۱۴)، از طریق ایمیل (info@hvachouse.ir) یا دورنگار (۰۲۱۸۸۴۴۶۳۸۱) اعلام نمایید تا نسبت به معرفی کارجویان واجد شرایط به شما اقدام شود.