دریافت اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات

مشترکین ماهنامه خانه تاسیسات در دو گروه افراد حقیقی و حقوقی هستند. مشترکین حقیقی ماهنامه شامل اعضای خانه تاسیسات، طراحان، مشاوران، ناظران و مجریان تاسیسات، اعضای سازمان نظام مهندسی، اساتید دانشگاه، دانش‌آموختگان دوره‌ها و سمینارهای ما و … هستند و مشترکین حقوقی ماهنامه را سازمان‌ها و شرکت‌های مرتبط تشکیل می‌دهند و این ماهنامه هر ماه برای آن‌ها ارسال می‌شود.

از هر کجای ایران که مشترک ما باشید، ماهنامه خانه تاسیسات در کوتاهترین زمان در دستان شماست.

دریافت اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات به چهار شیوه امکان‌پذیر است که مخاطبان گرامی می‌توانند متناسب با شرایط خود مناسب‌ترین روش را انتخاب کنند:

  • روش سنتی – استفاده از فرم اشتراکدر صورتی که تمایل دارید به روش متداول و سنتی، اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات را دریافت نمایید، می‌توانید فرم اشتراک را از قسمت زیر دانلود نموده، آن را پرینت گرفته و پس از پر کردن به همراه رسید بانکی پرداخت وجه اشتراک از طریق حضوری، ایمیل، دورنگار یا پست برای دفتر نشریه ارسال نمایید.

دانلود فرم اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات

  • روش تلفنی – در ساعات اداری: روش تلفنی، روشی ساده و سریع برای افراد پرمشغله‌ای است که قصد دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارهای خود را به نتیجه برسانند. برای دریافت اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات به صورت تلفنی کافی است در ساعات اداری (روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعات ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰) با شماره‌های ۰۲۱۸۶۰۲۰۱۱۴ یا ۰۲۱۸۶۰۲۰۱۷۳ دفتر مجموعه تماس گرفته و به صورت تلفنی اشتراک خود را ثبت نمایید. در این روش، همکاران ما تمامی اطلاعات موردنیاز برای اشتراک ماهنامه را به صورت تلفنی از شما گرفته و در سیستم ثبت می‌کنند و مشخصات حساب برای واریز هزینه اشتراک به شما اعلام می‌شود. کافی است هزینه مربوط به اشتراک را به یکی از روش‌های متداول واریز به حساب، کارت به کارت، اینترنتی، موبایل‌بانک، درگاه پرداخت سایت یا … واریز نموده و شماره فیش واریزی خود را به همکاران ما اعلام نمایید تا اشتراک شما فعال شود.
  • روش پیامکی – به صورت بیست و چهار ساعته و کاملا خودکار: یکی از روش‌های سریع و ساده برای دریافت اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات، ارسال واژه «اشتراک» یا «Eshterak» به سامانه پیامکی مجموعه به شماره ۱۰۰۰۶۶۴۲۲۱۲۲ می‌باشد. پس از ارسال این پیامک، پیامک تاییدیه به منظور ادامه مراحل اشتراک به صورت خودکار برای شما ارسال می‌شود. کافیست با دنبال نمودن راهنمای پیامکی، تا انتها پیش رفته و تاییدیه پیامکی اشتراک را دریافت نمایید. به این ترتیب شما با ارسال چند پیامک ساده به گروه مشترکین ماهنامه خانه تاسیسات می‌پیوندید.

تذکر مهم: سامانه پیامکی مجموعه به صورت بیست و چهار ساعته فعال بوده و به صورت تماما خودکار عمل می‌کند. به استثنای شرایط خاص که محدودیت‌های عملیاتی موقت از جانب شرکت مخابرات اعمال می‌شود و یا حجم انبوه و غیرمعمول پیامک در شبکه در حال تبادل است (مانند مناسبت‌ها، ایام نوروز، انتخابات و …) پیامک‌های این سامانه به صورت آنی ارسال و دریافت می‌شود. لذا در صورت عدم دریافت تاییدیه از سامانه مجموعه، به منزله آن است که بخش دریافت پیامک تبلیغاتی سیم‌کارت شما غیرفعال است و لازم است برای استفاده از این روش، امکان دریافت پیامک‌های تبلیغاتی روی گوشی شما فعال باشد.

  • روش آنلاین – به صورت بیست و چهار ساعته و کاملا خودکار: در هر ساعت از شبانه‌روز با دسترسی به اینترنت و مراجعه به سایت مجموعه می‌توانید از خدمات دریافت اشتراک به صورت آنلاین بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که در این روش، ارسال اطلاعات، دریافت تاییدیه، پرداخت هزینه اشتراک و … تماما به صورت خودکار و اینترنتی انجام می‌پذیرد:

جهت دریافت اشتراک آنلاین ماهنامه خانه تاسیسات می‌توانید از لینک‌های زیر برای دریافت اشتراک «یک‌ساله» یا اشتراک «شش‌ماهه» استفاده نمایید: