روش‌های خرید کتاب‌ها و محصولات فرهنگی

خرید کتاب‌ها و محصولات فرهنگی – آموزشی مجموعه ما به روش‌های زیر امکان‌پذیر است که مخاطبان می‌توانند متناسب با شرایط خود بهترین روش را برای خرید انتخاب کنند:

  • روش اول – خرید حضوری: جهت خرید حضوری هر یک از کتاب‌ها و محصولات فرهنگی – آموزشی مجموعه می‌توانید در ساعات اداری (روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰) به دفتر مجموعه به آدرس: تهران – خ مطهری – بین سهروردی و شریعتی – خ وزوائی – کوچه بخشایش – پلاک ۲ – واحد ۱ مراجعه نمایید.
  • روش دوم – خرید از راه دور (از طریق تماس تلفنی، دورنگار یا ایمیل): خرید از راه دور،‌ روشی برای تمامی افرادی است که در دنیای سریع و شلوغ امروز به دلیل مشغله کاری یا به دلیل دوری راه امکان مراجعه حضوری به مجموعه را ندارند. خرید از راه دور، روشی سریع و مطمئن برای صرفه‌جویی هرچه بیشتر در زمان است. برای ثبت سفارش و خرید هر یک از محصولات مجموعه به این روش کافی است مراحل زیر را دنبال کنید. به این ترتیب، سفارش شما حداکثر ظرف مدت یک روز کاری برای شما ارسال خواهد شد. مشتریان تهرانی می‌توانند سفارش‌های خود را از طریق پیک نیز دریافت نمایند که در این صورت هزینه ارسال سفارش بر عهده خریدار خواهد بود و می‌بایست به صورت تلفنی، از طریق ایمیل یا دورنگار توسط مشتری اعلام شود:
  1. مبلغ پشت جلد را متناسب با تعداد نسخه درخواستی و هزینه ارسال سفارش به شماره حساب‌ مجموعه واریز نمایید. برای اطلاع از هزینه ارسال سفارش متناسب با شیوه ارسال (پیک، پست، شرکت‌های باربری و …) می‌توانید همه روزه در ساعات اداری با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایید. به منظور دریافت شماره حساب جهت واریز وجه نیز می‌توانید در ساعات اداری با دفتر مجموعه تماس گرفته و یا هم‌اکنون با ارسال واژه حساب یا hesab به سامانه پیامک مجموعه به شماره ۱۰۰۰۶۶۴۲۲۱۲۲ شماره حساب مجموعه را از طریق پیامک دریافت نمایید.
  2. به منظور تایید و ارسال سفارش، رسید بانکی مربوطه را به همراه آدرس پستی دقیق، کد پستی ده رقمی و مشخصات دریافت‌کننده سفارش به دورنگار ۰۲۱۸۸۴۴۶۳۸۱ یا آدرس ایمیل info@roshanapub.ir ارسال نمایید.
  • روش سوم – خرید آنلاین (از طریق فروشگاه اینترنتی مجموعه): برای خرید آنلاین هر یک از کتاب‌ها و محصولات مجموعه می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت فروشگاه اینترنتی مجموعه به آدرس www.roshanapub.irخرید خود را انجام دهید. تمامی سفارش‌های آنلاین حداکثر ظرف مدت یک روز کاری برای شما ارسال می‌شود. مشتریان تهرانی می‌توانند سفارش‌های خود را از طریق پیک نیز دریافت نمایند که در این صورت هزینه ارسال سفارش بر عهده خریدار خواهد بود و می‌بایست در بخش توضیحات سفارش به همراه سفارش توسط مشتری اعلام شود.

برای دسترسی به کتاب‌های و محصولات فرهنگی – آموزشی روی سایت می‌توانید از بخش زیر نیز استفاده کنید: